Dětský tábor MASH

Dětský tábor MASH 4077 Trutnov - Dolce Adresa tábora pro zasílání pošty dětem je : Dětský tábor MASH 4077, jméno a příjmení dítěte, 541 01 TRUTNOV

     Tábor MASH 4077, letos s 26 letou tradicí,  je umístěn do klidného a malebného údolí na okraji města Trutnova, které leží v podhůří nejvyšších českých hor Krkonoš ve východočeském kraji. MASH 4077 sousedí s nedalekým rekreačním centrem DOLCE, nacházejícím se v krásné přírodní scenérii se čtyřmi kaskádovými rybníky, ve vzdálenosti asi 10 minut volné chůze lesem.
     Naše firma ZERO TRUTNOV I, s.r.o. se zabývá provozem letního tábora již šestadvacátým rokem a zajišťuje rekreaci pro děti ve věku od 6 do 16 let.
     Dětský tábor je postaven ve stylu MASH a naši malí i větší svěřenci jsou ubytováni ve velkých vojenských stanech, přičemž jeden stan má kapacitu dvaceti míst. V každém ze stanů jsou také vždy i dva vedoucí, kteří dávají na děti pozor 24 hodin denně. Pedagogický dohled dětí je připraven v podobě dozoru studentů a absolventů vysokých škol, s nimiž máme již delší a především výtečné zkušenosti.
    Sociální podmínky a sociální zařízení jsou po všech stránkách zajištěny. Sociálním zařízením máme na mysli umývárny včetně sprch a splachovací toalety. Děti se stravují pětkrát denně (snídaně, dopolední svačina, oběd, svačina, večeře), přičemž pití, nebo pečivo mají k dispozici po celý den.

CENA NA ROK 2021  činí  5.750,- Kč
informační leták ke stažení

V ceně tábora je zahrnuto:

- doprava dětí do tábora a zpět, 15 denní úrazové pojištění, strava, ubytování, vstupné a dopravné na všechny akce a výlety, které jsou rovněž zahrnuty v ceně a jsou popsány na dalších samostatných stránkách.

Upozornění pro zájemce o 1., 2. a 3. termín - NUTNO PŘIHLÁSIT CO NEJDŘÍVE !!! Nejdéle do 20. června 2021.

Doprava dětí do tábora a zpět z :

  • Moravská Třebová, Svitavy, Česká Třebová, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Pardubice, Hradce Králové, Jaroměř, Dvůr Králové nad Labem
  • Praha, Stará Boleslav, Benátky nad Jizerou, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Sobotka, Jičín, Nová Paka
  • Tanvald, Jablonec nad Nisou, Liberec, Hodkovice nad Mohelkou, Turnov, Železný Brod, Semily, Jilemnice, Vrchlabí, Hostinné
  • Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Nymburk, Poděbrady, Městec Králové, Chlumec nad Cidlinou, Nový Bydžov,  Hořice se zastávkami ve městech při cestě.

Stornovací podmínky a poplatky si můžete přečíst zde

Tábor probíhá ve čtyřech patnáctidenních termínech:

  • 03.07. - 17.07. 2021
  • 17.07. - 31.07. 2021
  • 31.07. - 14.08. 2021
  • 14.08. - 28.08. 2021

Doufáme, že Vás naše nabídka zaujala, a pokud máte nějaké dotazy, tak Vám je rádi zodpovíme.

za firmu ZERO TRUTNOV I, s.r.o.    
p. Rudolf Rosecký     
(e-mail :  zerotrutnov@volny.cz)     

NOVINKA - pro rok 2021
hodnotná cena pro vítěze
táborových her
MOTOROVÁ ČTYŘKOLKA

Klikněte pro zvětšení...

Klikněte pro zvětšení...

Klikněte pro zvětšení...

Klikněte pro zvětšení...

 

I pro rok 2021 máme OT 64.
Toto vozidlo bude letos po všechny 4 běhy umístěno přímo v táboře, a používáno k nočním výsadkům a jiným vyjížďkám jako atrakce pro děti.

Klikněte pro zvětšení...

Klikněte pro zvětšení...

Klikněte pro zvětšení...

Klikněte pro zvětšení...


Optimalizováno na 800 x 600 pro MSIE 6 a výše. Poslední aktualizace 20.01.2021